Sezon 2023 już niebawem !!!

Sezon 2023 już niebawem !!!
UWAGA❗️ UWAGA❗️ UWAGA❗️
Kochani Gokartowi Maniacy jest dobra wiadomość ????
Tor gokartowy Sadkarting powraca z dużym przytupem ????
Już niebawem STARTUJEMY z sezonem 2023 na nowym, podwójnie powiększonym, zbudowanym od podstaw torze gokartowym (lokalizacja toru pozostaje ta sama)????
Mamy nadzieję, że tym "krótkim" postem uda nam się troszkę wytłumaczyć z opóźnień związanych z wystartowaniem sezonu 2023 ????
Mnóstwo z Was pytało co się dzieje, dlaczego wszystko zostało rozebrane, czy tor gokartowy na osiedlu Pieczurki w Białymstoku będzie dalej funkcjonował...⁉️
Spieszymy z odpowiedzią❗️ Otóż tak, będzie funkcjonował ‼️
Bardzo dużo działo się tej zimy, przyniosła ona wiele zmian, mamy wielką nadzieję, że w znaczący sposób wpłynął one na jeszcze wyższą jakość usług proponowanych dla Państwa przez tor gokartowy Sadkarting????
Jak już co poniektórzy z Państwa zauważyli ????, główną niespodzianką jest to że się powiększamy????????- i to jest tak naprawdę główna przyczyna naszych opóźnień⌚️
Robimy co w naszej mocy, żeby jak najszybciej zakończyć prace budowlane????????️
Dołożymy wszelkich starań aby sezon gokartowy na torze Sadkarting wystartował w ciągu najbliższych 2-3 tygodni, oczywiście będziemy o wszystkim na bieżąco Państwa informować. Prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości, będziecie Państwo zadowoleni????????
Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, iż ruszyła już przedsprzedaż biletów na naszej stronie internetowej www.sadkarting.pl
Z gokartowymi pozdrowieniami Tor Gokartowy Sadkarting Białystok????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Do zobaczenia wkrótce ????