Tor gokartowy na wieczór kawalerski i panieński

Wieczory Kawalerskie i Panieńskie

 

Tor gokartowy w Białymstoku - idealne miejsce na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, dla przyszłego pana młodego potencjalnie jedyna w ciągu całego życia. Ważne zatem, by zorganizować go z pomysłem i pazurem. Jeśli uda Ci się dostarczyć głównemu bohaterowi imprezy i reszcie uczestników porządny zastrzyk adrenaliny, na pewno zapamiętają ten wieczór na zawsze. Jako organizator wydarzenia masz do dyspozycji gokarty w Białymstoku, czyli nasz ogromny otwarty tor kartingowy na powietrzu. Wizyta u nas stanowi doskonałą alternatyw-ę dla snucia się po mieście bez pomysłu oraz innych oklepanych atrakcji. Oczywiście możesz uzupełnić ją tradycyjną wizytą w barze i piciem piwa czy innego alkoholu, ale dopiero po odwiedzeniu toru kartingowego - aby skorzystać z gokartów, trzeba być w pełni trzeźwym.

Gokarty w Białymstoku na wieczór panieński

Jak wynika z naszego doświadczenia, gokarty stanowią atrakcję dla miłośników adrenaliny, współzawodnictwa i dobrej zabawy bez względu na płeć czy wiek. Na tor kartingowy w Białymstoku regularnie przychodzą kobiety, w tym również w ramach urozmaicenia wieczoru panieńskiego. Jeżeli skorzystają z rozszerzonej oferty toru gokartowego, mogą liczyć na unikalne dodatki takie jak medale czy puchary i szampany dla trzech najlepszych zawodniczek. Nie mamy wątpliwości, że zorganizowany u nas wieczór panieński zostanie w pamięci wszystkim uczestniczkom, nie tylko przyszłej pannie młodej. Warto też podkreślić, że jeśli uczestniczki imprezy mają ochotę po przejażdżce pobawić się, potańczyć i zrelaksować, mogą wynająć salkę i zamówić catering w naszym kompleksie gokartowym. Zachęcamy do przeczytania informacji o rezerwacji toru gokartowego na wyłączność, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Gokarty i więcej - oferta wieczorów kawalerskich i panieńskich na torze kartingowym

Jak wspomnieliśmy wyżej, oferta dla przyszłych panien i panów młodych obejmuje nie tylko gokarty i przejażdżkę na nich. Oczywiście możecie zapisać się na sam tor kartingowy, zmierzyć w emocjonującym wyścigu, po czym ruszyć na dalsze podboje miasta. Zamiast tego jednak możecie zatrzymać się u nas, gdzie odpoczniecie, zjecie gorące dania lub lekkie przekąski, napijecie się, spędzicie resztę wieczoru. Kiedy otrzymacie na podane adresy e-mail wiadomości z tabelą wyników, porównacie czasy okrążeń i okrzykniecie króla/królową toru kartingowego. Czy będzie nim właśnie główny bohater wieczoru kawalerskiego/panieńskiego?

Nasz tor dla gokartów zapewnia zastrzyk adrenaliny i solidną dawkę mocnych wrażeń. Obejrzyj zdjęcia osób, które spędziły na nim wieczór kawalerski lub panieński. Ich miny świadczą o jednym - gokarty w Białymstoku to perfekcyjny wybór na tę jedyną w życiu okazję przedślubną.