Zawody gokartowe

Zawody

 

Zawody gokartowe dla Ciebie i Twoich przyjaciół

Lubisz odwiedzać tor kartingowy z przyjaciółmi i ścigać się z nimi? Z wyjątkowym upodobaniem analizujesz tabele wyników i porównujesz czasy okrążeń każdego z Was? Jeżeli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś poznać coś wprost stworzonego z myślą o Tobie - zawody gokartowe na torze kartingowym w Białymstoku. Od ścigania w grupie przyjaciół różnią się przede wszystkim skalą. Tutaj na gokarty wsiada więcej uczestników, na dodatek obcych. Otoczka konkursowej rywalizacji zagęszcza atmosferę i rozpala emocje. Kto zwycięży? Kto stanie na podium z pucharem i szampanem w ręku? Czy uda się pobić dotychczasowy rekord czasu?

Jak zapisać się na zawody gokartowe w Białymstoku?

Jeżeli uwielbiasz gokarty, zawody wyścigowe są dla Ciebie. Aby zapisać się na listę uczestników, powinieneś skontaktować się z nami i wpłacić wpisowe. Nie zwlekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona, a o pojawieniu się na liście decyduje kolejność zgłoszeń! W aktualnym ogłoszeniu na stronie oraz na fanpage'u facebookowym znajdziesz informacje, w jakim dniu odbędą się zawody gokartowe oraz o której godzinie nastąpi start. Zapoznasz się także z długością trasy i rodzajem wózków kartingowych. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, a także ile masz lat - wystarczy, że jesteś osobą dorosłą i chętną do wzięcia udziału w wyścigu. Zwłaszcza do wygrania, bo właśnie takich pasjonatów gokartów szukamy: ambitnych, pewnych siebie i nastawionych na zwycięstwo, oczywiście przy dobrej zabawie.

Poczęstunek, zdjęcia, gokarty - zawody Sadkarting

Co ważne, organizowane przez nas zawody gokartowe to nie tylko wyścigi. Liczy się atmosfera wydarzenia, na które zapraszamy całe rodziny i grupy przyjacielskie wspierające uczestników. Nieodłącznymi elementami zawodów gokartowych są odczyt wyników i uroczyste wręczenie nagród. Po wyścigu można u nas miło spędzić czas, relaksując się i omawiając rezultaty. Z kolei w dniach poprzedzających konkurs warto wybrać się na tor dla gokartów i poćwiczyć. Sprawdź, kiedy tor gokartowy w Białymstoku jest otwarty, i zapisz się na kilka okrążeń. Trening czyni mistrza!

Żeby poczuć namiastkę emocji związanych z zawodami gokartowymi w Sadkarting, koniecznie obejrzyj zdjęcia opublikowane na naszej stronie. Zmęczone, ale zadowolone twarze mówią same za siebie. Nie pozwól więc, aby podczas kolejnych zawodów gokartowych zabrakło Cię wśród uczestników na fotografiach. Weź udział w wyścigu raz lub odwiedzaj naszą stronę i fanpage na Facebooku regularnie, aby pojawiać się na każdych zawodach gokartowych. Miłej zabawy i zwycięstwa!