Bilety wstępu online na tor kartingowy
Vouchery Online

 

Voucher - jednorazowy bilet na gokarty

Alternatywą dla karnetu na gokarty umożliwiającego kilkakrotne wejścia na tor kartingowy w Białymstoku jest voucher w postaci jednorazowego biletu na gokarty. To wspaniała propozycja podarunkowa dla osób, które chcą wręczyć bliskim coś wyjątkowego, niepowtarzalnego i oryginalnego, ale nie wiedzą, czy jubilat lubi gokarty, bo np. nigdy wcześniej nie korzystał z toru kartingowego. Na takie okazje przygotowaliśmy bilety na gokarty jednoosobowe i dwuosobowe w formie voucherów dla pojedynczych miłośników adrenaliny oraz par. Co jednak istotne, ukazane tutaj bilety na gokarty różnią się zawartością pakietu. W niektórych trzeba samodzielnie wykupić kartę GS (GokartSystem) i kominiarkę na gokarty, w innych zaś oba akcesoria zostały wliczone w cenę. Przed złożeniem zamówienia na wybrany voucher-bilet na gokarty zapoznaj się z dodatkowymi informacjami. Jeżeli zaś masz jakiekolwiek pytania - dzwoń, pisz lub odwiedź nasz tor gokartowy w Białymstoku.

Jakie vouchery-bilety na gokarty warto wybrać dla początkujących?

Jeżeli planujesz obdarować osobę, która odwiedzi tor dla gokartów po raz pierwszy, wybierz jeden z podstawowych pakietów. Voucher-bilet na gokarty z wózkiem jednoosobowym to propozycja dla tych bardziej odważnych, którzy lubią poznawać nowości samodzielnie. Z kolei voucher-bilet na gokarty z wózkiem dwuosobowym pozwoli Ci przeżyć tę niezwykłą przejażdżkę wraz z obdarowanym, dzięki czemu będziesz go wspierać - psychicznie i fizycznie. Przejażdżka trwa osiem minut, co jest dobrym wyborem na pierwszy raz i pozwala ustalić, czy jubilat lubi gokarty, czy jednak nie jest to rozrywka dla niego. Jeżeli się zachwyci, podczas kolejnych okazji świątecznych możesz już kupować vouchery-bilety na gokarty z większą liczbą wejść na tor kartingowy, a nawet karnety z długim terminem ważności.

Voucher-bilet na gokarty dla zaawansowanych

Jeżeli masz pewność, że bliska osoba, dla której przygotowujesz prezent, lubi zabawę na torze kartingowym, podaruj jej voucher-bilet na gokarty liczący kilka lub kilkadziesiąt wejść. Zwróć jednak uwagę na specyfikę danego vouchera, ponieważ jedne bilety na gokarty wymagają wykorzystania w całości w jednym dniu, inne zaś pozwalają na wygodne rozłożenie wizyt na torze kartingowym w Białymstoku. W tym drugim przypadku obdarowana osoba ma na zrealizowanie vouchera pełny rok. Raz może odwiedzić tor gokartowy i wykorzystać dwa przejazdy, innym razem zdecydować się na pięć lub więcej. Zwróć też uwagę na fakt, iż vouchery-bilety na gokarty dla zaawansowanych nie obejmują darmowych akcesoriów: karty GS ani kominiarki. Zakładamy, że miłośnik toru kartingowego posiada własne. Jeżeli nie, może zakupić je u nas w korzystnej cenie.