Karnety Online

 

Karnet na gokarty - najlepszy prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla osoby lubiącej motoryzację, duże dawki adrenaliny i efektowne niespodzianki? Karnet na gokarty to podarunek, który zapamięta na długo. Wejściówkę na gokarty w Białymstoku możesz kupić tylko dla niej, wybierając karnet obejmujący gokart jednoosobowy. Możesz jednak dołączyć do zabawy, zamawiając karnet uwzględniający gokart dwuosobowy lub pozostawiający wybór solenizantowi. W skład podstawowych ofert wchodzą karta GS i dwie kominiarki, dzięki czemu osoby korzystające z toru kartingowego rzadko i nieposiadające niezbędnych akcesoriów nie muszą kupować ich osobno. Zobacz też jednorazowe vouchery-bilety na gokarty.

Karnet na tor wyścigowy dla pary i nowicjuszów

Zauważ, że każdy karnet na tor wyścigowy obejmuje inną liczbę przejażdżek. Oferujemy m.in. podstawowy pakiet z dwoma, trzema lub pięcioma wejściami i gokartem dwuosobowym. Taki pakiet realizuje się jednego dnia, bez możliwości przeniesienia wejść na tor kartingowy na inny termin. Jest to propozycja chętnie wybierana przez pary oraz osoby, których partnerzy są gokartowymi nowicjuszami. Dwuosobowy karnet na gokarty sprawdzi się jako podarunek na urodziny, rocznicę związku czy walentynki. Ponieważ obejmuje niezbędne akcesoria - kartę GS i kominiarki dla obu uczestników wyścigu - nie wymaga posiadania własnego ekwipunku ani kupowania go osobno. Na realizację podstawowego karnetu na gokarty macie aż 90 dni.

PS Jeśli posiadacz karnetu na gokarty liczącego pięć czy dziesięć wejść na tor kartingowy woli wybrać się na przejażdżkę sam, nie ma problemu. Niektóre karnety dają wybór rodzaju gokarta: jednoosobowego bądź dwuosobowego. Zwróć na to uwagę. Jeżeli masz pytania - zapraszamy do kontaktu.

Rozszerzony karnet - gokarty dla zaawansowanych

Twoja bliska osoba uwielbia tor gokartowy i właśnie dlatego chcesz jej podarować karnet na gokarty? Rewelacyjny pomysł! Zwróć uwagę na propozycje umieszczone na dole listy. Właśnie tam znajdziesz odpowiedni karnet na tor wyścigowy, który pozwoli jubilatowi wziąć udział w wyścigu dziesięć, dwadzieścia, a nawet... pięćdziesiąt razy! Tego typu karnet jest imienny, więc obdarowana osoba nie może przekazać go nikomu innemu. Nie obowiązuje także zasada wykorzystania w przeciągu 90 dni - tutaj można rozłożyć wejścia na tor kartingowy na dłuższy czas, aż rok. Dzięki temu właściciel karnetu będzie odwiedzał tor dla gokartów w preferowanej porze roku i dnia, a także podczas sprzyjającej pogody. Ponadto posiadacz karnetu na gokarty może jednego dnia wykorzystać trzy przejażdżki liczące osiem minut, innego dnia pięć lub więcej. To najbardziej elastyczny, wygodny typ karnetu na tor wyścigowy w Białymstoku.